Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Шаурма електрична на 40кг, М077-3C

Шаурма електрична на 40кг, М077-3C
Шаурма електрична M077-3 з ручним обертанням шампура вже багато років є лідером в Україні для приготування апетитної шаурми.

Продуктивність 40 кілограм м'яса за одне завантаження. Апарат призначений для смаження різного м'яса: баранина, яловичина, свинина, курятина. Використовується в пересувних точках для продажу шаурми та шашлику, в фаст-фудах і в кафе зі східною кухнею. Готове м'ясо можна додати в салати і другі страви, тому що технологія приготування дозволяє готувати без застосування жиру і масла, це сприятливо позначається на якості готового продукту. М'ясо виходить соковитим, з хрусткою скоринкою, і в ньому зберігається більше поживних речовин.

Проста конструкція робить апарат для приготування шаурми зручним у використанні і очищенні. М'ясна нарізка легко нанизується на вертикальний шампур. Склокерамічні конфорки швидко нагріваються, отже значно економиться час приготування і електроенергія. Для зручності роботи передбачені ковзаючі станини, за допомогою яких легко регулювати відстань між шампуром і нагрівальним елементом. Зрізані шматки готового м'яса потрапляють до великого піддону з нержавіючої сталі.

Апарат для шаурми від виробника Pimak - це оптимальне співвідношення ціна-якість, він вірно прослужить Вам довгі роки.

Технічні характеристики:
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!